SOŇA TRÜBENEKR – CEO TRAUTENBERK CONSULTING

Trautenberk  /  Osobnosti  /  SOŇA TRÜBENEKR – CEO TRAUTENBERK CONSULTING

On February 18, 2020, Posted by , In Osobnosti, By ,,, , With Comments Off on SOŇA TRÜBENEKR – CEO TRAUTENBERK CONSULTING

Rozhodli jsme se, že z našeho HRnce občas odklopíme pokličku a vypustíme do světa nějaké to know-how. Dnes vám představíme jednatelku naší společnosti Soňu Trübenekr. Udělejte si šálek dobrého nápoje a pusťte se do čtení.

Kdo je Soňa a jaká byla její cesta do HR?

Soňa je energická, pozitivní, cílevědomá osoba, která se nikdy nevzdává bez boje jak v osobním, tak i pracovním životě. Když jí něco zkříží cestu a dojdou východiska, prostě začne znovu, trochu jinak, ale pořád si jde za svým cílem. Do HR se dostala na začátku roku 2009 jako part-time v personální agentuře, potřebovala si přivydělat ke studiu na ČVUT Fakultě Strojní. Mezi roky 2009 až 2013 si prošla jak zkušenostmi v interním HR, tak i v personální agentuře. Vyzkoušela, jaký je proces HR a personalistiky od začátku až do konce. Má zkušenosti se zaměstnáváním cizinců a získávání pracovních povoleních, přípravou podkladů pro mzdy, agenturním zaměstnáváním a obhospodařováním zaměstnanců k jejich spokojenosti, oslovováním kandidátů a klientů, vedením lidí a konečně i marketingem a PR.

Soňo, jaké byli tvé začátky v TRAUTENBERK CONSULTING?

Prvopočátky personální agentury TRAUTENBERK CONSULTING se datují na září 2013, kdy jsem doslova ze dne na den přišla s tehdy ještě ne úplně promyšleným nápadem, vytvořit si svoji personální agenturu. Začátky samozřejmě nikdy nejsou nejsnazší, pro někoho kdo nikdy nevedl svou vlastní společnost o to více. Nejvíce jsem bojovala s tím, jak zvládnout samostatnou práci a skutečně pracovat a mít výsledky, když už vám nikdo práci nezadává, nikdo vás nekontroluje, nikdo vám neporadí, prostě jste kompletně svým pánem v dobrém i zlém. Po cca 2 měsících přišli první úspěchy v podobě prvních obsazených pozic a všechno se začínalo stabilizovat.

Jak se v průběhu let tvoje společnost měnila?

První zásadní zlom nastal při spojení s mým obchodním partnerem Jakubem Trübenekrem, kdy jsme začali pracovat jako tým, začala specializace každého z nás na to, v čem jsme se cítili nejlépe a v čem jsme měli nejhlubší znalosti. Dalším zásadním zlomem byli naši první zaměstnanci, kdy jsem konečně porozuměla přísloví, že chybami se člověk učí. 😊

Co bys dodala závěrem?

Že mít vlastní podnik je super, že je to zároveň příležitost skutečně do hloubky poznat sám sebe. Že zjistíte, že jste skutečně jen vy strůjcem svého štěstí, že jsou chvíle, kdy si sáhnete na dno. Že díky tomu, kam jste se dostali zažíváte neopakovatelné momenty, které jsou často vykoupené tím, že téměř nikdy nemáte “padla“.

Rada pro čtenáře? Motto?

V mém životě bezezbytku funguje motto: „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Čtenářům bych ráda poradila, aby byli co nejpilnější a nikdy nic nevzdávali.

Verified by MonsterInsights