O nás

Trautenberk  /  O nás

Jsme personální agentura. Jsme consultingová a personálně poradenská společnost, která nabízí široké portfolio služeb pro firemní zákazníky, uchazeče o zaměstnání, personální útvary.


Naší hlavní odlišností na trhu je přínos pro naše klienty ve formě jednoduchých a transparentních řešení s jasnou přidanou hodnotou. Vždy a důsledně dbáme na zájmy našeho klienta, zachováváme mlčenlivost, kandidáty oslovujeme cíleně, nepodceňujeme diskrétnost. Naším zájmem je dlouhodobá spolupráce za současného poskytování kvalitních služeb. Požadavky klientů plníme do důsledku, včas a v požadované kvalitě. Vždy slibujeme pouze to, co skutečně umíme splnit. Neustále se snažíme zdokonalovat ve všech oblastech naší činnosti. Naše spokojenost pramení pouze ze spokojenosti našich klientů a kandidátů.

Našim klientům pomáháme zvyšovat efektivitu vždy pouze v souladu s firemní strategií. Snažíme se správně pochopit podstatu a naléhavost jednotlivých potřeb klientů, navrhujeme praktická řešení jasně vedoucí k vytyčenému cíli. Jsme jasně orientování na výsledek, snažíme se v co nejkratším čase uspokojit naše klienty, vždy klademe důraz na kvalitu.

Naše aktivity soustřeďujeme do následujících oblastí:

KOMPLEXNÍ SLUŽBY A PORADENSTVÍ V OBLASTI LIDSKÝCH ZDROJŮ
Vyhledáváme, testujeme, a umísťujeme kvalitní kandidáty, realizujeme assessment a development centra, navrhujeme komunikační plány pro strukturální změny, outplacementy, hledáme talenty, pořádáme vzdělávací kurzy, poskytujeme komplexní poradenství v oblasti lidských zdrojů.
KOMPLEXNÍ CONSULTING PRO SPOLEČNOSTI, PRACOVNÍ PRÁVO, PORADENSTVÍ PRO UCHAZEČE
Začínajícím společnostem pomáháme se strategií a rozvojem, zvyšováním výkonnosti, optimalizací procesů, řízením změn, restrukturalizací, návrhem zaměstnanců, poradenstvím v oblasti náhradního plnění. Našim klientům i uchazečům nabízíme komplexní poradenství v oblasti pracovního práva dle aktuálního zákoníku práce. Uchazečům o zaměstnání zajišťujeme širokospektrální poradenství v oblasti osobního i pracovního rozvoje, vytyčení si jasných cílů a jejich plnění.

Náš tým

Seznamte se s týmem TRAUTENBERK CONSULTING s.r.o.

HOME Ing. Jakub Trübenekr HR Manager/Business Owner

Experienced Consultant in Czech Republic

HOME Soňa Trübenekr HR Manager/Business Owner, Founder

Experienced HR Manager in Czech Republic

HOME


Peter Herco, Lucia Němcová, Valeriia Frolova, Vojtěch Toráň, Nikola Lukáčková, Tomáš Přikryl