JOSEF ZVONÍČEK ANEB Z CESTOVATELE IT RECRUITEREM

Trautenberk  /  Osobnosti  /  JOSEF ZVONÍČEK ANEB Z CESTOVATELE IT RECRUITEREM

On February 24, 2020, Posted by , In Osobnosti, By ,, , With Comments Off on JOSEF ZVONÍČEK ANEB Z CESTOVATELE IT RECRUITEREM

Kdo je Josef?

Josef pochází z malé obce kdesi na Valašsku. Po absolvování gymnázia se rozhodl, že je mu jeho rodná vesnice malá, a tak se vydal do Prahy. Jelikož miluje cestování, tak se při studiu na vysoké škole rozhodl vycestovat na sezónní práce do USA. Dle jeho slov „nejlepší rozhodnutí v životě“. Jakožto lingvistický antitalent byl hozen do úplně cizího prostředí. Kde, aby neumřel hlady, se ten jazyk prostě musel naučit. Našel si tam spoustu kamarádů z celého světa a zažil nezapomenutelnou kulturu a prostředí. Do zámoří se pak ještě několikrát vrátil.

K recruitmentu se dostal ještě při škole, kde začínal v personální agentuře GoodCall, která ho slušně připravila na kariéru v HR.  

Jak se k nám dostal?

GoodCall mu dal solidní základy, ale pořád byl jen prvotním článkem v celém recruitment procesu. Ve chvíli rozhodování se s ním spojil Kuba a když mu vysvětlil, koho hledá a jaké pravomoci by měl, nezaváhal a kývnul na nabídku. Od té doby již uplynulo více než rok 😊

Proč se mu u nás líbí?

Tak hlavně není ničím a nikým limitovaný. Má své portfolio klientů, o které pečuje a rozvíjí, když si s něčím neví rady, Kuba nebo Soňa mu vždy poradí.

Jak tráví svůj volný čas?

Cestováním. Nemá problém sednout v sobotu ráno na letadlo, aby si prošel hlavní londýnské dominanty a večer už seděl s kamarády u piva v Lokále.

Když je na Moravě, brázdí okolní přírodu na čtyřkolce, v Praze si zase rád láme mozkové závity u partičky pokeru.

Dodal bys něco Josefe? Rada pro čtenáře? Motto?

„Jděte si za svým, cestujte, poznávejte nové kultury, učte se a rozvíjejte si jazyky!“.